mail_domin copy

מייל עסקי עם סיומת שם דומיין

דואר אלקטרוני היא אחת הדרכים נפוצות ביותר לתקשורת עיסקית ברשת, למעשה כתובת הדואר האלקטרוני משתמשת אותנו היום הרבה יותר משליחת דואר, אנחנו עושים בה שימוש לרישום לאתרים, לקבלת הפניות מאתרים ושימוש באפלקציות. אך לרוב אנחנו לוקחים את שירות אחסון המייל כמובן מאליו, האם עצרתם לחשוב איפה אתם מאחסנים את המייל שלכם? איזה שם בחרתם עבור המייל שלכם? והאם יש דרך לקבל מייל עיסקי עם סיומת הדומיין שלכם עם או בלי אתר אינטרנט?

רב האנשים עושים שימוש בשרותי המייל הנפוצים כי לרב הם חינמים והאמת שגם מציעים שירות מצויין, אם נסתכל על שירות הדואר הנפוץ ביותר בעולם Gmail של גוגל הוא בהחלט שירות מצויין חינמי ונוח מאוד לשימוש, בנוסף מציע איחסון מייל בלתי מוגבל, שירותי יומן ועוד המון פיצ׳רים נהדרים לניהול תיבת הדואר, אך אופציה זו אינה מומלצת לעסקים מה גם שמומלץ לבצע הפרדה בין המייל העיסקי והמייל הפרטי.

האופציה המועדפת לעסקים היא השימוש במייל בעל סיומת שם הדומיין שלכם או שם העסק שלכם לדוגמא: name@yourdomainname.co.il  כאשר במקום Gamil , Hotmail או Walla יופיע שם העסק שלכם או כל שם אחר שתבחרו (זה כמובן במידה ושם דומיין זה פנוי). 

למה צריך את זה אתם שואלים? 

זה פשוט מאוד – ניראות העסק שלכם. כמה פעמים יצא לכם לבקר באתר כלשהו שמספק שירותים או מוצרים וכשחיפשתם את פרטי הצור קשר ראיתם כי כתובת מייל העסק name@gmail.com אומנם זה לא מדד לאיכות המוצר או השירות אותו תקבלו מהאתר אך עדין העובדה כי הם עושים שימוש במייל פרטי במקום בעסקי מראה על חוסר מקצועיות או יכולה לחשוף כי בית העסק אליו פניתם הינו בית עסק קטן.

סיבה נוספת היא כי אתם תלויים בחברה שמספקת לכם את תיבת הדואר, אם יש לכם  מייל ב-Gmail והחלטתם לעבור לשירות אחר של Yahoo לדוגמא תצטרכו להחליף כתובת הדואר שלכם לחדשה, שם כתובת הדואר החדשה שלכם תהיה תלויה בזימנות השם אותו אתם רוצים. מה גם  שזה לא כלכך פשוט להרגיל את כל אנשי הקשר שלכם לכתובת החדשה אם אתם עושים שימוש יומיומי ועסקי עם תיבת הדואר האלקטרוני שלכם.

אז איך יוצרים מייל עסקי עם סיומת הדומיין שלכם

שלב ראשון: אתם צריכים דומיין
אם יש לכם אתר כנראה שגם יש לכם דומיין (שם מתחם), אך אם אין לכם דומיין תצטרכו לרכוש, עלות דומיין אינה סיפור גדול והמחירים משתנים בן הספקים השונים 49-99 ש״ח לשנה, כמובן גם שקיימים מספר רב של סיומות כך שאם השם שלכם תפוס בסיומת ספציפית תוכלו לבדוק עם סיומת אחרת.

שלב שני: איחסון המייל
לאחר שיש בבעלותכם דומיין תצטרכו לרכוש שירות איחסון למייל, מקום אליו תקבלו את המיילים שלכם ותוכלו לנהל את תייבת הדואר שלכם. יש מספר גדול מאוד של שירותי אחסון למייל, אנחנו נסקור את הפתרונות הפופולארים והמומלצים ביותר.

Google apps for work

google apps for work

כן, גוגל מציעים לכם להשתמש בשירות המייל שלהם עם הדומין שלכם, מדהים לא?

השירות הפופולארי והנפוץ ביותר. כדי להשתמש בשירות המייל העסקי של גוגל אתם צריכים להירשם לשירות Google apps וליצור חשבון, לאחר ההרשמה תצטרכו לבצע הפניית רשומות MX לשרתים של גוגל, יש הסברים מפורטים איך לבצע את זה לאחר יצרת החשבון. ניתן לבצע הפניות ישירות משירות ניהול הדומין שלכם או ממשק ניהול השרת אם יש לכם.

אנחנו חושבים שאופציה זו היא הטובה ביותר לעסק קטן ובכלל, בעבר שירות זה ניתן בחינם אך כיום גוגל גובה 5$ עבור כל חשבון, ולכן אם אתם עסק קטן שצריך מספר תיבות דואר אולי שירות זה לא בשבילכם כי אז העלות יכולה להיות גבוהה.

היתרון בשירות זה הוא כמובן ממשק ניהול המייל של גוגל שהוא הטוב ביותר היום, בנוסף אתם מקבלים את כל השירותים שגוגל מציעה עם זה ניהול יומנים Google Drive עם נפח איחסון של 30GB וכל הפיצ׳רים הנמצאים בשירות החינמי, רק שהפעם אתם עושים שימוש בדומיין הפרטי שלכם.

מחיר: 5$ לחודש לכל משתמש

Office 365 Business Essentials

0ffice 365 mail

מיקרוסופט דרך המותג שלהם Office 365 מציעה שירות איחסון מייל לעסקים כדומה לגוגל. מיקרוסופט מציעה חבילת פתרונות מקיפה לעסק שלכם הכוללת את ממשק הפופולארי שלה Office Outlook web ו- Office online תמורת 5$ אך אם תחליטו לשלם 12.5$ לחודש תוכלו לקבל בנוסף לשירותי המייל גם את חיבלת אופיס המלאה להתקנה על המחשב כולל האופציה להתקנה על טלפונים וטאבלטים. בנוסף לחבילה תקבלו שירות איחסון ענן של מיקרוספוט.

מחיר: 5$ למשתמש לחודש או 12.5$ הכולל אופיס להתקנה על המחשב

Zoho Mail

zoho mail

שירות מייל נוסף ואיכותי במיוחד הוא של חברת Zoho המציעה מגוון אפלקציות לעסקים ושירות איחסון מייל.  כמו גוגל ומקירוסופט גם zoho מציעים שירות איחסון מייל מבוסס ענן כמו גם ניהול מסמכים.

בניגוד לגוגל ומיקרוסופט ניתן לקבל את השירות של  Zoho  בחינם עד ל-10 משתמשים ותקבלו נפח איחסון של 5GB ואפשרות לאיחסון דומיין 1, אך תמורת 2.5$ תוכלו לקבל אבילת איחסון של 10GB ואפשרות לאיחסון יותר מדיומיין אחד.

מחיר: חינם עד 10 משתמשים

איחסון על גבי שרת פרטי

איחסון המייל על שרת האתר שלכם. אם יש ברשותכם אתר אינטרנט יש לכם חבלית איחסון לאתר, ועם חבילת איחסון קיימית גם האופציה לאחסן את המייל העסקי שלכם על גבי שרת האתר. אך אם אין ברשותכם אתר עדיין קיימת האופציה לרכוש דומיין ולאחסן את המייל שלכם על גבי שרת של חברת בניית אתרים. באופציה זו קיים החיסרון בוא ממשק ניהול תייבת הדואר הוא ממשק חינמי ולרוב לא הממשק המוכר והמושקע של החברות הגדולות.

יש עוד המון חברות המציעות שירותי איחסון מייל כגון: Atmail, FastMail, Hushmail, outlook אך לא נסקור אותם, בצענו סקירה עבור שירותי המייל המובילים שמצעים פתרון איכותי במחיר סביר כמו גם פתרונות איחסון וניהול מסמכים.

לסיכום:

קיימים המון אפשריות ופתרונות עבור איחסון תייבת הדואר שלכם, גוגל עדיין נחשבת לפופלארית ביותר, אך הפתרון של מייקרוספט הוא בהחלט אלטרנטיבה איכותית.

אנחנו ממליצים להשקיע כמה דקות וכמה דולרים בכדי לשפר את תדמית העסק שלכם, כאשר אתם שולחים מייל בעל סיומת הדומיין שלכם אתם משפרים משמעותית את תדמית העסק שלכם ומשדרים רצינות.

יש לכם שאלות? אנחנו כאן! וובקו בניית אתרים

Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook

פוסטים נוספים

דברים שכדאי לעשות לפני השקת אתר בן אם בניתם אתר בעצמכם או שרכשתם אתר מחברת בניית אתרים, יש מספר דברים שאתם חייבים לבדוק. כאשר מעלים אתר אינטרנט וחושפים אותו ללקוחות פונטציאלים אתם חייבים לוודא כי האתר שלכם עומד בסטנדרים כדי לא להפסי...
10 סיבות שכל עסק צריך אתר אינטרנט 1. נגישות, מכל מקום ובכל זמן אחת הסיבות החשובות ביותר הינה נגישות המידע, האתר נגיש 24 שעות 7 ימים בשבוע ומכל מקום בעולם. האתר מציג מידע אודות העסק שלך ללקוחות פוטנציאלים בכל מקום ובכל זמן. ניתן להציג...
למה רספונסיבי? הטרנדים בעולם עיצוב האתרים משתנים במהירות, מדי יום אנו עדים לטכנולוגיות ופלטפורומות עיצוב חדשות. עיצוב אתרים רספונסיבים הוא הטרנד החם ביותר בתחום ואחד המדוברים ביותר אי פעם בקרב בעלי ובונה אתרים, ...
איך לשמור תמונות לאתר אינטרנט? אחת הטעויות הנפוצות של מנהלי אתרים היא חוסר המודעות לגודל התמונה, ואיך לשמור תמונה בצורה נכונה עבור אתר אינטרנט. בעלי אתרים פונים אלינו בטענה כי האתר שלהם איטי והם מעוניינים להאיץ אותו, דבר ראשון אנחנ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *