איחסון אתרי וורדפרס
איחסון אתרי וורדפרס

 

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר את המונח "אחסון אתרים". למי מכם שלא מעודכנים, מדובר בשירות אשר מיועד לבעלי אתרים היות ואחר בניית אתר, על כל המורכבות שלו, יש צורך במקום לאחסן אותו על מנת שהוא יתפקד ביעילות, מהירות ויציבות מרבית. אנו בוובקו מציעים שירותי איחסון אתרי וורדפרס, תוך הקפדה על הבנה אמיתית של הצרכים שלכם, כדי לספק לכם את הפתרון הטוב והמותאם ביותר עבורכם.

תמיכה ואחסון בכל המערכות הפופולריות

WordPress

Joomla

Drupal

מהם היתרונות של אחסון אתר הוורדפרס שלכם על גבי שרת אירוח?
לאחסון אתרים ישנה חשיבות רבה באופן כללי. האתר הוא הפנים של העסק, הוא צריך לשדר מקצועיות ובנוסף עליו לשמש ככתובת זמינה עבור הגולשים בכל שעות היממה. אתר שנופל במפתיע, או שלא מסוגל לעמוד בעומסי התנועה שלו, לא רק שמשדר חוסר מקצועיות אלא גם עלול לאבד לקוחות פוטנציאלים אשר חיפשו אותו לצורך קבלת שירותים או ביצוע רכישה וגילו שהוא אינו קיים. בעזרת איחסון אתרים מקצועי אתם למעשה מבטיחים עבור הגולשים שלכם אתר יציב ומהיר, הנהנה גם משירותי אבטחה וגיבוי של החברה בה הוא מאוחסן.

עם זאת, על מנת שהאתר שלכם יוכל ליהנות מכל היתרונות של האחסון, מומלץ ורצוי לבחור בשירות של אחסון אתרים אשר תומך במערכת הניהול עליה מבוסס האתר. כך למשל כאשר מערכת הניהול מבוססת קוד פתוח, כדוגמת וורדפרס, כדאי לבחור בחברה המספקת שירותי איחסון אתרי וורדפרס כשירות מובחן.

מה החשיבות של איחסון אתר וורדפרס על שרת ייעודי דווקא?
כאמור, רצוי שהשרת בו מאחסנים את האתר יתמוך במערכת ניהול התוכן עליה האתר מבוסס. וההמלצה הזו נשענת על כך שכאשר אנו בונים אתר מבוסס וורדפרס, פוטנציאלית נהנים מיתרונות רבים ביניהם אתר דינמי, ידידותי, ניתן לשינויים וכיוצא בזה – אך כדי שכל יתרונות אלו יבואו לכדי ביטוי בצורה מיטבית, על השרת הייעודי "להבין" ו"לדעת" כיצד עליו לארח אתרים מסוג אלו.

כאשר בוחרים באיחסון אתרי וורדפרס, כל המערכות של האתר המבוססות על קוד פתוח, יעבדו בצורה מהירה, איכותית וזמינה ולו רק בגלל שלשם כך הם תוכננו מבחינת הארכיטקטורה הפנימית שלהם. ההשפעה על ביצועי האתר תהיה ניכרת – יהיה זה אתר מהיר ובעל ביצועים טובים מאוד, מה שמשפיע על קידום האתר ועל חוויית הגולשים בו.

אולם מלבד בחירת שרת ייעודי לאתרי וורדפרס וכדי להפיק את מירב הביצועים מהאתר, רצוי לבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה באתרי וורדפרס ומבינה את הנחיצות שבהתאמה בין השרת לבין מערכת הניהול של האתר.

וובקו – איחסון שמתאים לצרכים שלך
אנו מאמינים כי על האתר לפעול כדי להשיג את המטרות שלשמן הוא נבנה. לכן עליו לייצג ולשרת את בעליו בדרך הכי טובה. בל נשכח שכל אתר מקדם עסק שעומד מאחוריו וכדי לראות את התוצאות ולזכות להצלחה, על האתר להעביר את המסר הנכון לקהל ביעד ולהציע לו חווית גלישה ברמה גבוהה ובאיכות בלתי מתפשרת. כאשר האתר אינו מהיר או ביצועיו אינם טובים הן הגולשים והן אתם, בעלי האתר, תתמודדו עם קשיים ותקלות מרובות, מה שעלול להשפיע על התדמית ולפגוע בעסקים. לכן, מלבד הבחירה באיחסון אתרי וורדפרס על שרת ייעודי, כל מבין עניין ישמח לומר לכם שמומלץ בחום שתבחרו בחברה שמבינה, יודעת מה היא עושה ויכולה להציע לכם בדיוק את השירותים להם אתם זקוקים בדרככם להפיק את המרב מהאתר שלכם.

או במילים אחרות, כדאי שתבחרו בוובקו בניית אתרים.

PHP

בחירות גירסה המתאימה לכם! גם PHP 7

העברת אתרים

אנחנו נבצע את העברת האתר עבורכם, בחינם!

דואר אלקטרוני

תייבות דואר ללא הגבלה

שירות גיבויים

גיבוי האתר בחינם!

תעבורת נתונים

תעבורה ללא הגבלה

SSD

איחסון עךל כונני SSD

MySql

מסדי נתונים ללא הגבלה

FTP

חשבונות FTP ללא הגבלה

מהיום האתרים שלך יעבדו עבורך – ולא להיפך!

אנו בוובקו בעלי ניסיון רב ולנו היכרות מעמיקה עם אתרים מבוססי וורדפרס ולכן ביכולתנו להעמיד לרשותכם חבילות איחסון אתרי וורדפרס המבוססות על היכרות זו ועל עבודה רבת שנים עם בעלי אתרים שבחרו במערכת הניהול המובילה בעולם.

הידע המקצועי שלנו הוא שמאפשר לנו לספק לכם מגוון פתרונות מתקדמים תוך שאנו דואגים שהפתרון בו בחרתם יהיה המותאם ביותר.

איחסון אתרי וורדפרס – שלושה מסלולים לבחירתכם
לרשותכם 3 מסלולי איחסון אתרי וורדפרס, מהם אתם יכולים לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר –

באפשרותכם לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר כבר עכשיו דרך האתר, מתוך המסלולים המוצגים לעיל וכמובן, אם אתם זקוקים לפרטים נוספים אודות מסלולי איחסון אתרי וורדפרס, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לספק לכם הכוונה וייעוץ ולהתאים לכם חבילת איחסון אטרקטיבית במסגרת התקציב שלכם – פנו אלינו כעת!

לפרטים נוספים או לקביעת פגישת ייעוץ, ולכל שאלה אודות איחסון אתרי וורדפרס צרו עמנו קשר עוד היום!

טלפון: 08-9-252520    נייד: 052-6612424

ֿ
Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook