מכתבי המלצה של לקחות מרוצים וובקו בניית אתריםבתור לקוח חוזר של החברה אני יכול להגיד בביטחון מלא שחברת וובקו מספקת את הסחורה פעם אחר פעם תוך מתן שירות מצוין הרבה מעבר לסטנדרט בענף. זמנים , מקצוענות ומחיר הוגן .

המלצה בניית אתר

מקסים מינייב
מנכ״ל בסט מרק בע״מ

www.bestmark.co.il

שגיא הוא מהלקוחות שבא לך לעשות איתם עסקים. אדם שמבין את התחום שלו, תמיד לומד ומנסה להתפתח בו, לחדש לעצמו וללקוחות שלו. מבין את עולם המדיה החברתית, נותן פיתרונות לבעיות טכניות במהירות ובזמינות גבוהה. אני סמוך ובטוח שכל מי שיבחר בוובקו לבנות לו את האתר, לא רק יצליח אלא העסק שלו יגדל ויתפתח במרחב הסייבר בזכות היכולות שלו!

המלצה בניית אתר

אלכס גורביץ'
בעלים ומאמן ראשי קרוספיט אשקלון

www.crossfit-ashkelon.co.il

לחברת webco
רצינו להודות לכם על הקמת האתר, על העבודה המהירה, והיענות על כל צרכינו! תודה אישית לשגיא על הזמינות, הסבלנות והליווי האישי!

חברת בנייה המלצה בניית אתר

ארתור חרסונסקי
מנכ״ל פרו-ארט בע״מ

www.pro-art.co.il

לפני מספר חודשים קיבלתי מספר טלפון למתכנת אתרים עם המלצה חמה. כבר בשיחה הראשונה נראה היה כי מדובר במקצוען אמיתי. היסודיות הבלתי מתפשרת והטיפול בפרטים הכי קטנים גרמו לי להבין מדוע קיבלתי את כל ההמלצות לפני כן. שגיא וwebco אכן צוות שאני שמח לצאת איתו לקרב היום יומי בכיבוש מרחב הסייבר ורשת האינטרנט. אני ממליץ בחום לכל אחד שממנכל חברה לשכור את שירותיו.

המלצה בניית אתר

יוסי כהן ארזי
מנכ״ל קרנליוס בע״מ

www.kernelios.co.il

לאחר שפניתי ללא מעט חברות בניית אתרים החלטתי לבחור בוובקו. איכות האתרים השירות והמחיר הם שגרמו לי לבחור בוובקו. שגיא היה זמין לייעוץ וסיפק שירות מקצועי לכל שאלה, בקשה או הערה. קיבלתי ליווי סבלני ומקצועי לכל אורך הדרך ואני מרוצה מהמוצר הסופי. והכי חשוב שבזכות מבנה ועיצוב נכון האתר מביא לי עבודה, כך שבחרתי נכון!

המלצה בניית אתר טכנאי מחשבים

סרגיי ירמקוב
טכנאי מחשבים

www.comp-master.co.il

היוזמה האישית יחד עם הנכונות לספק את צרכיי וצלחתכם לעשות כך ראוייה להערכה. מודה לכם על העבודה המהירה המקצועית והאיכותית, על ההתמדה והעקשנות עד לקבלת מוצר סופי מושלם ומותאם לצרכי. מודה לכם על הקמת אתר מקצועי בזמן קצר לאחר עבודה יסודית ללא פשרות.

המלצה לבניית אתר עורך דין

עו״ד ארז משה

www.erm-law.co.il

חוץ מזה ששגיא מקצוען בתחומו הוא גם בן אדם מאד נוח לעבודה, סובלני מאד בהסברים על האתר, מובן מאד ומדוייק. בנוסף לכך שגיא עמד ביעד הלחוץ (מאד!) שהצבתי עבור פתוח האתר וקיבלתי מוצר מושלם. ממליץ בחום!

המלצה בניית אתר

דניאל ברדיצבסקי
מנכ״ל TimeSquare חדרי מילוט

www.timesquare.co.il

Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook