הסרת איזכורים שליליים 

דחיקת אזכורים שליליים בגוגלכל אחד מאתנו "חוטא" מדי פעם בהקלדת שמו בגוגל ובצפייה באיזכורים ובמידע המופיעים אודותינו בתוצאות החיפוש. ואכן כאשר איזכור של השם מופיע בצורה חיובית, הרי שקיימת סיבה לגאווה. אולם מנגד, מה קורה כשאיזכורים אלו שליליים והמוניטין שעמלת כה קשה לבנות במו ידיך נפגע כתוצאה מכך? 

בדיוק לשם כך הקמנו בוובקו צוות מקצועי, המתמחה במחיקת איזכורים שליליים מגוגל וניהול המוניטין ברחבי הרשת באופן כללי.

מהו שירות הסרת איזכורים שליליים ולמי הוא מיועד?

 הרשת היא מקור מידע בלתי נדלה, בו מופיעים פרטים רבים על אנשים הן לחיוב והן לשלילה. לא פעם  אנשים מעלים פוסט מקומם מה שמעורר את החשק להוסיף תגובה משתלחת או הערה פוגענית מבלי לחשוב על השלכות המעשה או על כך שהערה זו תהיה מקושרת עם השם שלך לעד, מה שיכול לגרום לנזק בלתי הפיך בטווח הארוך. יתרה מכך ישנם מקרים בהם מפורסם מידע לא נכון או תמונות מביכות לצורך הכפשה, הוצאת דיבה או לשון הרע, או לחלופין מקרים בהם המידע שפורסם היה נכון עובדתית תוך שהוא כולל מעורבות בפלילים, איזכור בחדשות או בפסיקות של בית המשפט וכדומה, כך שמקרים אלו ללא עוררין מהווים נזק תדמיתי.

היות והמידע שמופיע עליך ברשת מתועד ומאונדקס על ידי גוגל, כל איזכור הכי קטן של שמך או של שם המותג שלך לשלילה יכול לככב בתוצאות החיפוש ולכן – על מנת להדחיק מידע זה לשוליים – יש להיעזר בשירות של הסרת איזכורים שליליים, מאת חברה מקצועית המתמחה בכך.

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת יעוץ בנושא הסרת איזכורים שליליים, ביכולתך ליצור אתנו קשר עוד היום או להשאיר את פרטיך באתר ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.

אילו אפשרות למחיקת איזכורים שליליים יש?

בעבר היה ניתן לפנות לגוגל על ידי מילוי דף בקשת הסרה, אולם כיום ניתן למחוק איזכורים שליליים בגוגל רק במידה ובידיך צו בית משפט, או לחלופין אם וכאשר פנית לליבו של  בעל האתר שהעלה את האיזכור. במידה ובעל האתר לא שש לבקשתך ובמקרה ואין לך עילה לפנות לבית המשפט, בעזרת ניסיונה המקצועי של וובקו בניית אתרים, יתאפשר לך להסיר את האיזכורים השליליים שהופיעו בהקשר לשמך בדרך יעילה הכוללת מחשבה מעמיקה וחשיבה אסטרטגית מקדימה.

איך פועלת השיטה למחיקת איזכורים שליליים מגוגל? 

חיפוש בגוגלהשיטה מתרכזת, למעשה, בניהול יחסי הציבור והמוניטין שלך ברשת. אנו בוובקו פועלים על מנת לדחוק את אותו הדף לעמודים פחות רלוונטיים, תוך הצפת איזכורים חיוביים על פני השליליים – וזאת בהסתמך על נתונים המוכיחים כי מעבר לדף התוצאות הראשון, 85% מכלל האנשים אינם גולשים לעמודים נוספים של תוצאות החיפוש כלל וכלל ובכך נמנעים מלהיחשף למידע אותו ברצונך להסתיר.

אך קודם לכן, תהליך העבודה כולל את סקירת הנזק שנגרם לך עקב איזכורים אלו, וכן עריכת בדיקה של מקור האיזכורים, היכן הם מופיעים ובאיזה אופן הועלו לרשת. כתוצאה מהמידע שנאסף, נבנית תכנית פעולה שבבסיסה יצירת איזכורים חיוביים תחת השליליים, מה שגורם לדחיקתם של תוצאות חיפוש אלו אלו לעמודים פחות רלוונטיים במנועי החיפוש. 

למרות שנראה כי הדחקת איזכורים מגוגל וניהול מוניטין ברשת זהו עניין פשוט, למעשה מדובר בעבודה למומחים, אותה חשוב לבצע אותה נכון על מנת שתהיה אפקטיבית לטווח הארוך.

כמה זמן עד שנראה תוצאות בשטח?

תהליך הסרת איזכורים שליליים לוקח בדרך כלל בין שלושה לשישה חודשים, לעיתים אף יותר כאשר ממד הזמן נקבע בהתאם לאופי המקרה וכן סוג וכמות האיזכורים אותם אנו מעוניינים למחוק. כמובן שהצוות המקצועי של וובקו בניית אתרים ניחן בניסיון מקצועי ארוך שנים ולו מוניטין רב בתחום, כך נפעיל את כל הידע שצברנו על מנת שכל תהליך של הסרת איזכורים שליליים יניב תוצאות בהקדם האפשרי – תוך מקצועיות רבה ודיסקרטיות מרבית.

למה לבחור בוובקו בניית אתרים לצורך הסרת איזכורים שליליים?

התדמית של המותג שלך היא אחד המדדים המשפיעים ביותר על הצלחתו לכן, כל פגיעה בתדמית זו יכולה להיות הרת אסון עבורך. אנו מבינים זאת ולכן עשינו כל מאמץ על מנת להעמיד לרשותך שירות הסרת איזכורים שליליים מגוגל וניהול מוניטין ברשת, כדי לעזור לך לשפר ללא היכר את התדמית של המותג שלך, אשר נפגע כתוצאה מאזכורים שליליים בתוצאות החיפוש – וכך למנוע מלקוחות פוטנציאלים להיחשף לאיזכורים שליליים המקושרים עם שמו. 

לשיטה שלנו אחוזי הצלחה גבוהים והכרותינו המעמיקה עם עולם האינטרנט על היבטיו השונים, היא זו שתשפיע על תוצאות החיפוש של שמך ותהפוך אותן לחיוביות יותר עבורך.

לא כדאי להיכנע לתכתיבים בתוצאות החיפוש – יש מה לעשות בנידון ואנו נעשה הכל על מנת להוביל לשינוי בשטח. כל שעליך לעשות הוא ליצור אתנו קשר עוד היום, לתאם פגישת ייעוץ ואנו נשמח לעמוד לשירותך בכל הנוגע להסרת איזכורים שליליים ברשת האינטרנט ובמנועי החיפוש – וכן לניהול המוניטין שלך ביד רמה.

Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook