ממשק ניהול וורדפרס
ממשק ניהול וורדפרס

מערכת ניהול תוכן – ממשק ניהול אתר

ב-וובקו בניית אתרים אנו מזמינים אותך ליהנות ממגוון פתרונות אינטרנטיים מתקדמים ולבנות אתר אינטרנט שמותאם לצרכים שלך. על מנת להפוך את חוויית ניהול התוכן לנוחה וידידותית, אנו מעמידים לרשותך מערכת ניהול תוכן (כדוגמת וורדפרס, מערכת פופולרית בקוד פתוח שנעשה בה שימוש נרחב) ומערכות ניהול תוכן אחרות – בהתאמה לצורך שלך.

על מנת לתת לך את הפתרון האולטימטיבי שמתאים רק לעסק שלך, אנו נבין את אופיו של העסק שבבעלותך לעומק, כך שנוכל לספק לך פלטפורמת ניהול תוכן שתפורה בדיוק למידות שלך!

מהי מערכת ניהול תוכן?
חברות, עסקים ואנשים פרטיים אשר מקימים אתר אינטרנט עושים זאת מתוך הצורך ההכרחי לייצוג ברחבי הרשת. והרי לא סתם אומרים שאתר הוא כרטיס הביקור של עסקים ברשת – לכן חשוב להפגין נוכחות.

יחד עם זאת, אין זה מספיק רק לבנות אתר כדי לצאת ידי חובה, אלא שבעולם העסקים הנתון לשינויים תמידיים, יש להתעדכן באופן שוטף ולהציע לגולשים כל פעם משהו חדש, כדי שהחוויה שלהם תהיה איכותית ודינמית עד כמה שניתן. לכן על בעלי אתרים מוטל לשנות ולעדכן את האתר באופן שוטף כדי להפוך אותו לאטרקטיבי ומעודכן.

לאלו אשר אינם בעלי ניסיון או בקיאות בתחום, נדמה כי עדכון האתר דורש ידע נרחב בשפת המחשבים, כאשר למעשה אין ממש צורך בכך, היות ועל מנת שניתן יהיה לבצע עדכונים בקלות וביעילות, קיימת מערכת שנועדה לפשט עבור בעל האתר את משימת ניהול התוכן. באמצעות מערכת ניהול תוכן שכזו, ניתן לעדכן את האתר בצורה שוטפת ולשדרג את האתר ביכולות נוספות, כל שכן, על מנת להשתמש בכלי המיועד, אין צורך להבין את שפת התכנות המורכבת והסבוכה, אלא שמדובר בתהליך נוח וידידותי למשתמש.

מערכות ניהול תוכן נחלקות כיום לשתיים – מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח או בקוד סגור
אם בעבר הלא רחוק, רוב המערכות לניהול תוכן היו מבוססות על קוד סגור, מה שאומר שמערכת ניהול התוכן נמצאת בבעלותה של החברה המפתחת, ועל פיתוח הקוד של המערכת אמון צוות המתכנתים של החברה, הרי שכיום ישנן מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח אשר אינן יוצרות תלות כלשהי בחברה מסוימת. באומרנו מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח הכוונה היא, שקוד המערכת הנו נחלת הכלל והאחראים לפיתוחו הנם מתכנתים מכל רחבי העולם ולאו דווקא מתכנתיה של חברה כלשהי.

איך אדע באיזו מערכת ניהול תוכן עלי לבחור?
הן למערכות ניהול תוכן בקוד פתוח והן למערכות ניהול תוכן בקוד סגור יש גם יתרונות וגם חסרונות. בעוד שתחזוקת אתר מבוסס מערכת קוד פתוח תתבצע בפשטות יחסית, בעלות נמוכה ותציע מגוון אפשרויות פיתוח ותוספות למשתמשים, מערכות ניהול קוד סגור נחשבות לפחות נתונות לפרצות באבטחה וכן חוסכות לבעל האתר את מלאכת התקנת ההרחבות והרחבת הפיצ'רים באתרו, שכן הן בדרך כלל כלולות בשירות, אם כי ייתכן שבתשלום נפרד.

כאשר ישנם יתרונות וחסרונות לכאן ולכאן, מה שחשוב הוא לבחור בחברה לבניית אתרים מקצועית, שתדע להבין בדיוק את הצרכים של העסק שלך וכך להמליץ לך על הפתרון המתאים.

וובקו – מערכת ניהול תוכן שמותאמת לצרכים שלך
בוובקו בניית אתרים, אנו מאמינים קודם כל בטובת הלקוח ולכן שמנו לנו למטרה להתאים את מערכת ניהול התוכן לצרכים של העסק שלך על מנת שנוכל לספק לך את הפתרון האולטימטיבי. לאורך כל התהליך אנו נלווה אותך שלב שלב ונעזור לפשט עבורך את התהליך – כדי לבנות את האתר המושלם ולו מערכת ניהול תוכן שניתן לתפעל בקלות וביעילות, ללא תלות בגורמים חיצוניים עד כדי יציאתך לדרך עצמאית.

לפרטים נוספים אודות בניית אתרים בוובקו או לקבלת מידע נוסף על מערכות ניהול התוכן עמה אנו עובדים, אנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר עוד היום ולעשות את הצעד הראשון בדרך לאתר מודרני, מותאם לתצוגות במכשירים ניידים ואטרקטיבי במיוחד!

Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook