קידום אתרים – עד כמה זה חשוב לכם?

SEO - קידום אתרים
SEO – קידום אתרים

לשאול את השאלה עד כמה חשוב קידום אתרים ברשת האינטרנט, זה כמו לשאול עד כמה חשוב שיהיה לכם מקום חנייה משלכם במרכז העיר. קידום אתרים הינה סדרה של פעולות שנעשית כדי לקדם את האתר שלכם במעלה מנוע החיפוש של גוגל. ולמה זה כל כך חשוב? כי היום כולם עובדים עם גוגל וכולם רוצים להיות שם במקום ראשון. בקיצור, שתהיה להם חנייה בטוחה ליד הבית.

גולשים עצלנים
כולנו גולשים ברשת וכולנו מחפשים הכל באינטרנט, החל מביטוח נסיעה לחו"ל, אינפורמציה אודות הודו ועד לצימר לסוף השבוע הקרוב בערד. החיפוש נעשה במנוע החיפוש של גוגל תוך הקלדת מילים שיעבירו את הגולש לעמוד עם כמה אפשרויות שונות בתחום שבחר. בדרך כלל וברוב המקרים הגולש יבחר את אחת האופציות שגוגל העלה לפניו בעמוד הראשון. רוב הגולשים אינם טורחים להכנס לעמודי חיפוש נוספים משתי סיבות – הם עצלנים והם סומכים על גוגל שאם הקישורית לאתר נמצאת בעמוד הראשון כנראה שהעסק הזה שווה ואמין. עכשיו אתם מבינים למה חשוב להיות בעמוד הראשון של גוגל?

קידום אתרים – לעבר העמוד הראשון
קידום אתרים היא אמנות קידום האתר שלכם לעבר העמוד הראשון בקטיגוריית החיפוש שלכם. כיצד זה נעשה?
ישנן שתי דרכים עיקריות לעשות קידום אתרים:
קידום אתרים אורגני – מתוך הרשת על ידי כתיבת מאמרים ויצירת קישוריות
קידום אתרים ממומן – קידום בתשלום על ידי פרסום בגוגל

קידום אתרים אורגני – זהו קידום אתרים הנעשה כל הזמן. כדי לקדם את האתר יש צורך שתעלו תוכן בעל ערך ורלוונטיות לגולשים שיכיל מילות חיפוש הקשורות בתחום העיסוק שלכם. נניח שאתם משכירים צימרים וחדרי אירוח ברחבי הארץ תרצו שבכל פעם שגולש יקליד את המילה צימר, או צימרים, או צימרים למסיבות וכדומה האתר שלכם יופיע מול עיניו. לשם כך עליכם להעלות מאמרים רבים שבתוכם תשתילו מילות חיפוש אלה בתוך תוכן שרלוונטי לגולש ומעניק לו ערך מוסף. מאמרים שנכתבים אך ורק לצרכי פרסום מילות מפתח כבר לא אפקטיביים יותר ובגוגל למדו להבחין בים מאמר רלוונטי ובעל ערך למאמר זבל, שאין להתייחס אליו. בנוסף לשימוש במילות מפתח המועברות באמצעות מאמרים היכולים להתפרסם באתר שלכם או במקומות שונים, כמו פורטלים, בלוגים וכדומה, יש צורך להשאיר קישוריות רבות ברחבי הרשת המכוונות לאתר שלכם. קישוריות אלה שיופיעו באתרים שרלוונטים לתחום העיסוק שלכם יקדמו את האתר שלכם בגוגל.יצירת קישוריות וכתיבת מאמרי קידום הם טקטיקה נבונה לקידום האתר שלכם בגוגל. יש לזכור שככל שבגוגל יספרו יותר כניסות לאתר שלכם כך הוא יקודם יותר.

כדי להגיע למצב של קידום אתרים אופטימאלי אתם זקוקים לאנשי מקצוע היודעים, כיצד לעשות זאת ובראש ובראשונה כותבים מצויינים. אל תחשבו שמזכירה שלכם תוכל לסייע כאן. לכם דרושים אנשי מקצוע ויש לבחור אותם כמו שבוחרים מעצב או טכנאי מחשבים טוב. חברת וובקו מעמידה לשירותכם מגוון רחב של אנשי מקצוע מעולים וכותבים מיומנים כדי להביא אתכם למקום הראשון במנוע החיפוש של גוגל. בדקו אותנו – אנחנו ממש כאן.

Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook