ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס – תחזוקת אתרים

חברת וובקו מתמחה בבניית אתרי וורדפרס, תוך הצבת דגש על הבנה מלאה של הצרכים שלכם ועל מציאת הנתיב הטוב ביותר למתן מענה מקצועי שיעזור לכם להגיע למטרה שהצבתם עבור העסק שלכם. כשזה הקו המנחה שלנו, אנו פועלים על מנת לספק לכם מעטפת שירותים שלמה תחת קורת גג אחת הכוללת גם את בניית האתר וגם את תחזוקתו השוטפת בפועל. בעזרת שירות ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס, תוכלו לחסוך מעצמכם את כאב הראש הטמון בתפעול האתר ולפנות לכם זמן כדי להתמקד בדברים החשובים באמת והם ניהול העסק שלכם בפועל.

מדוע חשוב לעדכן אתרי וורדפרס?
אתרי וורדפרס מבוססים על מערכת קוד פתוח וככאלו, הם נתונים לשינויים תמידיים. מדי תקופה קמים עדכונים ותוספים חדשים אשר חיוניים לפעולתו התקינה של האתר. לא לכל בעלי האתרים יש את הידע הנדרש כדי לעדכן את האתר או לחלופין את הזמן לעשות כן, מה גם שלא כולם מעורים בעדכונים והחידושים. לשם כך אנו מציעים לכם שירות של ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס הכולל ליווי צמוד לכל אורך הדרך וזמינות מרבית מטעם צוות של מומחים לדבר. בעזרת השירות תוכלו להישאר עם היד על הדופק ולתחזק על בסיס קבוע את האתר.

שירותי ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס מקצועיים מבית וובקו
לרשותכם מעטפת של שירותים הניתנים כולם תחת קורת גג אחת:

  • שירותי גיבוי

כיום רוב העסקים מנהלים את העסק באופן ממוחשב כאשר האתר הוא הפנים שלהם. לכן, על האתר להיות זמין עבור הגולשים ולהציע להם חווית גלישה ברמה גבוהה. יתרה מכך, האתר מכיל מידע חיוני לעסק ובמידה והוא נופל, זו בעיה אתה יש להתמודד באופן מידי. כחלק משירותי ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס מבית וובקו, אנו נדאג לגיבוי מסד הנתונים של האתר על בסיס קבוע, כך במקרה של תקלה או בעיה לא צפויה, יהיה לכם גיבוי.

  • אבטחת אתרים

האתר מכיל נתונים של העסק, את הקניין הרוחני שלו. מדובר במידע על לקוחות, הרגלי הצריכה שלהם, פרטים אישיים, פרטים של כרטיסי אשראי במידה ומדובר בחנות מסחר אינטרנטית ועוד פרטים רבים אחרים. לכן, חייבים לשים דגש על נושא האבטחה. כחלק משירות ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס שאנו מציעים, אנו נתקין עבורכם את תוספי האבטחה האופטימליים ביותר עבור האתר שלכם, תוך התאמה מדויקת והבנה של כל הצרכים האישיים. יש לנו ניסיון רב שנים בתחום ואנו יודעים בדיוק כיצד לאבטח את האתר שלכם עד הצד הטוב ביותר וכך, להתגבר על נקודות התורפה האופייניים למערכת ניהול התוכן וורדפרס.

  • עדכונים שוטפים

כבעלי עסקים עליכם כל הזמן לדאוג להישאר מעודכנים ובמקביל לעדכן את האתר שלכם ללא הפסקה, על מנת שהוא יוכל לספק ערך מוסף עבורכם ועבור הגולשים. אנו מציעים לכם שירות ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס הכולל בין היתר עדכונים שוטפים של תוספים חדשים לבחירתכם. לחברה ניסיון רב והיכרות עם מערכות ניהול וורדפרס, עד לרמת הפרט הקטן ביותר. אנו יודעים כיצד לעבוד עם המערכת ודואגים לגבות אותה עם כל עדכון, כך שאתם תוכלו להיות רגועים, האתר שלכם נמצא בידיים טובות.

  • הזנת תוכן

על מנת להפוך לחביבים על מנועי החיפוש יש להציע בכל רגע נתון מידע שימושי לגולשים. יתרה מכך, אתר דינמי הדואג להשתנות על בסיס קבוע, יהיה יותר מושך ומעניין, מאשר אתרים אשר אינם דואגים לבצע שינויים. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי הזנת ושינוי התוכן שלנו, הניתנים בהתאמה מלאה לצרכים המשתנים שלכם.

אנו מבינים את הצרכים של העסק שלכם
לא לכולם יש את הזמן או את היכולת לבצע תחזוקת אתרים שוטפת, במיוחד כאשר יש לכם גם עסק לנהל במקביל. חברה המתמחה בניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס היא ללא ספק יתרון אשר יכול לספק לכם מעט שקט נפשי כאשר אתם יודעים שהאתר מתוחזק. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממכלול השירותים שלנו, לרבות תחזוקת אתרים מקצועית וליהנות מיחס אישי וחסר פשרות שיבטיח את עדכון, גיבוי ואבטחת האתר שלכם על בסיס קבוע.

שירות ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס יכול לתרום לכם באופן משמעותי לקידום האתר, לכן חשוב לבחור בחברה ולה היכרות עם אתרי וורדפרס עד לרמת הפרט הקטן. לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום, אנו כאן בשבילכם!

לפרטים נוספים או לקביעת פגישת ייעוץ, ולכל שאלה אודות תחזוקת אתרי וורדפרס צרו עמנו קשר עוד היום!

טלפון: 08-9-252520    נייד: 052-6612424

ֿ
Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook